Vstupní vyšetření

 

Během první návštěvy v naší ordinaci je nový pacient komplexně vyšetřen. Po vyplnění dotazníku týkajícího se celkového zdravotního stavu je provedena prohlídka dutiny ústní. Pro graficky záznam situace v ústech pacienta (status praesens) používáme speciální software.


1246359628_mko-sto-iv-hlavni-okno-s-kartou-pacienta-zubni-kriz.jpg

 

Velmi důležitou součástí vstupního vyšetření jsou rentgenové snímky zubů (rentgenový status).

Významný podíl zubních kazů je patrný pouze na RTG snímcích. Jedná se především o kazy na bočních ploškách zubů (aproximální kazy), které nejsou při běžném vyšetření pohledem patrné. Při včasném odhalení je lze poměrně snadno ošetřit. V opačném případě mohou tyto kazy velice rychle prostoupit do zubní dřeně a je zapotřebí ošetření kořenových kanálků.

Software

Pro lepší komunikaci s pacientem zhotovujeme intraorální fotografie zubů a dásní. Součástí stomatologické soupravy je monitor, na kterém lze zobrazit jak digitální RTG snímky tak fotografie jednotlivých zubních oblouků.

 Horní oblouk.jpg      Horní oblouk01.jpg     Dolní oblouk.jpg

Po určení diagnózy navrhneme plán léčby včetně cenové kalkulace, kterou konzultujeme s pacientem. Spektrum možností ošetření je veliké. Nabízíme od vysoce estetického finančně náročnějšího řešení po především funkční a ekonomičtější ošetření.

Jsme smluvními partnery těchto zdravotních pojišťoven: ČPZP(205), VZP(111), RBP(213) a ZPMV(211).